בואו לשחק פיינטבול

פיינטבול - אטרקציה סנסציה

אם אתם נמנים עם חובבי האקסטרים, ודאי כבר שמעתם על משחק הפיינטבול. אם עוד לא יצא לכם לשחק במשחק מאתגר וחוויתי זה, הגיע הזמן.

מהו פיינטבול ומה מטרת המשחק?

פיינטבול הוא משחק המשלב שני משחקי ילדות מוכרים ואהובים – "תפוס את הדגל" ו- "מחבואים". במשחק זה, מתחלקים לשתי קבוצות כאשר כל אחד מהמשתתפים מקבל חליפה ומשקפי מגן ורובים הממולאים בכדורי צבע. כדורי הצבע משאירים על השחקן כתם צבע בולט וכך ניתן לזהות מי נפגע. המטרה היא כמובן להשיג את הדגל של הקבוצה היריבה תוך שמירה על הדגל של קבוצתך, מבלי לספוג יותר מדי כדורים. המשחק מנהל בשטחים המיועדים לכך המלאים בעצים ומחבואים נוספים. זהו משחק אתגרי המאפשר לכל אחד להיות טיפה יותר אגרסיבי ממה שהוא באמת (אבל בלי להגזים כמובן).

למי מתאים המשחק?

משחק הפיינטבול מתאים כמעט לכל קבוצות הגיל, לגברים ולנשים כאחד. כמובן שהמשחק מתחלק לשתי קבוצות ולכן הוא מתאים למשפחות, בתי ספר, חיילים, מקומות עבודה ועוד. הוא מתאים גם עבור אירועי חברה ופעילויות גיבוש וכן כמקום מיוחד לחגיגת יום הולדת. הוא נועד לגבש את חברי הקבוצה וללמד אותם לתת אמון אחד בשני. מלבד זאת הוא נותן ערך מוסף ומלמד את המשתתפים בו כיצד לקבל החלטות, עבודה בצוות, וכן חשיבה מהירה ואינטיליגנציה.

זהירות לפני הכל

משחק הפיינטבול יכול להיות טיפה אלים, ולכן יש להישמע להוראות המדריכים בתחילת המשחק וכן לאלו המלווים את המשחק. חשוב מאוד ללבוש את ציוד המגן על מנת לא להיפגע. כמו כן, ילדים קטנים אינם מורשים לשחק וכן אנשים בעלי בעיות בריאותיות שונות. בנוסף לכך, זהו משחק הדורש מהירות רגליים לכן בדקו האם אתם מתאימים לשחק.

היכן אפשר לשחק?

קיימים מגוון מקומות ברחבי הארץ בהם ניתן לשחק במשחק הפיינטבול. עליכם רק לבחור את המקום המתאים לכם מבחינת מיקום גיאוגרפי ואיכות הציוד המתקבל. חשוב מאוד לוודא שהמתחם עצמו מתאים לפעילות כזו, שיש הדרכה מסודרת ושכל הציוד קביל ושמיש.

תגובות

תגובות