צלילה עם דולפינים

דולפינים באילת - אטרקציה סנסציה

אחת הפעילויות השוות ביותר לימים חמים במיוחד

עכשיו כשימים החמים עוד לפנינו, זה בדיוק הזמן לתת גיחה קטנה לעיר הדרומית אילת לצלילה חוויתית עם דולפינים. לפניכם כל הפרטים החשובים ביותר שצריך לדעת על החוויה האדירה הזו.

הישארו בארץ, רדו לאילת

בוא נודה באמת, רוב הישראלים מעדיפים לטוס לחו"ל במקום לנפוש בארץ ובצדק, לרוב המלונות בארץ מציעים מחירים יקרים יותר מאשר שכנותינו יוון, קפריסין ותורכיה. אך אם יש לכם פחד מטיסות, או שסתם בא לכם בכל זאת להישאר בארץ ולרדת לאילת, אל תפספסו את הצלילה עם הדולפינים. ריף הדולפינים הממוקם באילת הוא ייחודי מסוגו בישראל והוא מאפשר לבוא במגע עם הדולפינים החיים שם ולהכיר את עולמם וסביבתם הטבעית מתחת למים. אנו מבטיחים לכם שצלילה כזו היא חוויה שתישאר אתכם לעוד שנים רבות והיא מתאימה לכל המשפחה.

אופן הפעילות

אי אפשר לצלול לבד על דעת עצמכם ולכן תצטרכו להיעזר במדריכים מוסמכים שעברו הכשרה שיצללו יחד אתכם. בהתחלה תקבלו את הציוד הנדרש ותקבלו הדרכה מקיפה על הצלילה, ולאחר מכן תתחילו בתהליך שיתחיל קודם כל בתרגול קצר. עליכם להישמע להוראות המדריכים ולעשות כל מה שהם אומרים לכם. אחרי הכל, אתם נמצאים מתחת למים עם ציוד מיוחד ולא כדאי שתעשו טעויות. קחו בחשבון שהפעילות עולה כסף, אז לפני שאתם מגיעים בדקו את הכל. הצלילה מיועדת לכל אחד מגיל 8 ומעלה, ואין צורך בניסיון צלילה קודם וגם את כל הציוד תקבלו במקום.

קורס צלילה מקצועי

לאחר שתצללו פעם ראשונה בריף, יכול להיות שתרצו לאחר מכן לעבור קורס הכשרה מקצועי. הצלילה שתעשו היא רק צלילת היכרות והיא אורכת כחצי שעה עד שלושת רבעי שעה בלבד, וקורס מקצועי יארך לפחות כשבוע. תוכלו לבחור אם לעשות קורס צלילה שבו תקבלו כוכב צלילה 1 או קורס של 2 כוכבים. את כל הפרטים תוכלו לברר כשתגיעו למקום.

לא רק צלילה

אם אתם נוסעים עם ילדים קטנים, מתחם הריף מותאם גם להם ובמקום תוכלו לעשות פיקניק, להסתלבט על החוף, לטייל ולראות טווסים, תרנגולות וחיות נוספות ואף לצפות במופע הדולפינים המתקיים במקום ואולי תזכו גם להאכיל את הדולפינים.

תגובות

תגובות