המלצות לאטרקציות המים המובילות בישראל

משתכשכים במים - אטרקציה סנסציה

למרות שבטלוויזיה וברדיו תמיד נותנים לנו את התחושה שבישראל "אין מים", בכל מה שקשור לאטרקציות, ישראל היא אחת המדינות הרטובות ביותר בעולם!

בשום מקום בעולם לא תמצאו מדינה בעלת מרקמים כל כך מגוונים שמאפשרים אין סוף אפשרויות.

אטרקציות מים בדרום – זה לא חלום!

נתחיל בדרום… אילת. עיר נופש על חופיו של הים האדום – ים סוף… אילת מציעה שפע של אטרקציות וספורט ימי! גלישת רוח, קיאקים, קאטאמרנים, אופנועי ים ועוד… האווירה על חופו של ים סוף מזכירה את סיני, אפשר להשתזף על המים שעות ולשכוח מהעולם.

מתקדמים לנחלי דרום הארץ המלאים בגבי מים צלולים שמתמלאים בכל חורף עם הגשמים בהם ניתן לטבול ביום חם. במדבר יהודה יש שפע של מעיינות הנובעים מבטן האדמה אשר ניתן לשלב ביקור בהם במהלך מסלול רגלי כגון נחל ערוגות ונחל דוד… מעיינות חמים עם גופרית ומינרלים מדהימים ניתן למצוא מסביב לים המלח.

ים המלח בפני עצמו הנו אחת מאטרקציות המים המעניינות ביותר בישראל… מתי בפעם האחרונה צפתם על מימיו של האגם הנמוך ביותר בעולם וקראתם את כותרות העיתון???

אטרקציות מים בצפון? תכינו את התיעוד באייפון!

בואו נעלה קצת לכיוון צפון מערב.. הגענו אל הים התיכון! האם ידעתם שבאופן יחסי לגודלה, ישראל היא אחת המדינות עם רצועת החוף הארוכה ביותר בעולם? חופו של הים התיכון המתפרש מאזור זיקים ועד ראש הנקרה נותן בית לאינסוף אטרקציות ימיות יוצאות דופן! צאו לשיט בסירת מפרש בשעת השקיעה, נסו להתרגש עם גלישת קייט, גירמו לאנדרנלין לעלות עם סירת מירוץ או אופנוע ים או אם בא לכם פשוט להירגע, נפחו את מזרון הים ביום קיץ חם והירגעו על המים. איך שלא תסתכלו על זה רצועת החוף שלנו מציעה אינספור אטרקציות מדהימות!

ממשיכים למעלה… הגענו אל הכנרת! אגם המים המתוקים הגדול בישראל!! מי הכנרת נעימים לרחצה בימי הקיץ ומציעים אינספור אטרציות מים וספורט ימי! אבובים ובננה מתנפחת הנגררים אחרי סירת מירוץ הנם אטרקציות מוכרות ומרגשות תמיד… אינסוף גלשני קייט הצובעים את השמיים באינספור צבעים ושייט רומנטי עם סירת מפרש בשעות השקיעה הם רק קצה המזלג…

צפון ארץ ישראל מציע שפע של טיולי מים מרגשים, נחל הבניאס, השניר והדן זורמים תמיד ומציעים את אחת מאטרקציות המים המסעירות בישראל, שייט קיאקים ורפטינג על נהר הירדן!! לצאת להרפתקא סוערת עם כל המשפחה או בזוג במימיו הסוערים של הבניאס באזור כפר בלום או הגושרים…

בנוסף, איזור הצפון מציע שפע של טיולים רגליים במים כגון נחל הקיבוצים בעמק המעיינות למרגלות הגלבוע, נחל עמל בקיבוץ ניר דוד המוכר גם כ"נחל האסי" ועוד רבים וטובים…

אז בכל מה שקשור לאטרקציות במים,ישראל ממש לא "מתייבשת"… היא מזמינה אתכם להנות ממנה!