קום והתהלך בארץ… מבט על תרבות הטיולים הרגליים בישראל

טיולים רגליים - אטרקציה סנסציה

בזמן האחרון ישנה התעוררות בעניין טיולים רגליים… דור חדש של הורים שמבין שהילדים שלהם צריכים להכיר יותר מאת מסך המחשב והטלוויזיה

"קום והתהלך בארץ…" בעבר הלא כל כך רחוק הדבר הכי "חם" שעם ישראל עשה בשבתות הוא לצאת לטייל בשבילי הארץ, כולם היו מתארגנים בשבת בבוקר ויוצאים עם כל המשפחה לטיולים בנגב,  טיולים בצפון, טיולים למיטיבי לכת, טיולים למשפחות ועוד, אבל הכי חשוב, טיולים רגליים היו טרנד…

עברו השנים, המחשבים, טלוויזיות הכבלים עם מאות הערוצים, האינטרנט, כל אלו נכנסו לכל בית בישראל והשאירו את עם ישראל בתוך הבית. פתאום הבית הפך להיות אטרקציה יותר מפתה מכל מה שיש בחוץ… האומנם?

משהו חדש מתחיל… מדגדג בכפות הרגליים

אנחנו רואים התעוררות אמיתית, שבילי ישראל, מסלולי טיול, שמורות טבע מתמלאות יותר ויותר במטיילים בסופי השבוע…

בעקבות צמיחה זו ישנם שפע של אתרים וחברות המציעים לקהל הרחב מסלולי טיולים רגליים, מגלים איך ניתן להגיע לפינות חמד או תצפיות נוף יפות.

אפילו לא צריך לדעת לקרוא מפה… בשילוב הטכנולוגיה ישנן שפע אפליקציות בטלפונים החכמים אשר מאפשרות את מציאת הדרך ומסמנות את המסלול עם המלצות לשפע של טיולים רגליים.

כמו כן, גופים מוסדיים, חינוכיים ועסקיים רבים יוצאים לטיולים רגליים במסגרת טיולים תקופתיים וימי גיבוש וכיף, חווית החיבור לטבע שאנחנו מקבלים במהלך טיול רגלי היא החזקה ביותר שיש… אחרי הכל, זה בדיוק מה שבני אדם אמורים לעשות… לא לנסוע ברכב, לא במטוס, פשוט להשתמש במה שנולדנו איתו… ללכת ברגל!

תנו לרגליים ללכת במקומכם. בארץ ישראל

יש לנו מדינה שמציעה בלי סוף סגנונות של טיולים רגליים… מהצפון ועד הדרום, טיולים רגליים במסלולי מים, טיולים רגליים במדבר, טיולים רגליים ברמת הגולן, ועוד ועוד… ניתן לבחור מסלול טיול רגלי בדרגות קושי שונות לפי רמת הכושר או ההרפתקנות שלכם.

וכשחושבים על זה, עוד יתרון בולט של "לטייל ברגל" הוא שזו הדרך הכלכלית ביותר לטייל! אין הוצאות דלק, לא צריך לשלם לאף אחד על מנת לעלות על מתקן כלשהו…  אנחנו פשוט משתמשים במה שיש לנו…

אז אם עוד לא יצא לכם לטייל עם המשפחה, חברים, בני זוג במסלול רגלי, אנחנו ממש ממליצים לכם לפנות אלינו ולקבל המלצה לטיול רגלי שהכי יתאים לכם!