סדנאות שוקולד

סדנאות שוקולד - אטרקציה סנסציה

הכירו את האטרקציה החורפית הכי טובה שיש – השתתפות בסדנת שוקולד!

החורף נותן לכולנו סיבה להישאר בבית עם שוקו חם ושמיכת פוך, אז כדי שלא נשקע בדיכאון עמוק בגלל הגשמים הבלתי פוסקים והקור שמקפיא לנו את העצמות, החלטנו להמליץ לכם על אטרקציה מיוחדת במינה, המתאימה לימי החורף הקרים ובעצם לכל יום שתרצו: סדנאות שוקולד! כמעט ואין אף אחד היום שלא אוהב שוקולד, אם לא אפילו מכור אליו. שוקולד ידוע כמנחם, מפייס ויכול לגשר ולהיות פתרון (זמני לפחות) בריבים ומחלוקות. אם גם אתם מגדירים את עצמכם כמכורים כמונו ומחפשים פעילות לכל המשפחה, אתם מוזמנים לקחת חלק באחת הסדנאות המוצעות לפניכם.

"אמיליה" בגבעתיים

רונן הבעלים של המקום מגדיר את עצמן כ"איש השוקולד". הוא מאמין ששוקולד הוא חומר הפיסול והיצירה המושלם ביותר והוא יוצר שוקולד מיוחד במינו, בטעמים מפתיעים כל פעם מחדש. באמיליה תוכלו לקחת חלק במגוון הסדנאות במקום: סדנת שוקולד לזוגות שרוצים להעמיק את האינטימיות ביניהם, סדנאות לאירועים פרטיים כמו ערבי חברה המיועדים לגיבוש העובדים, סדנאות למסיבות רווקות (כי איזו בחורה לא אוהבת שוקולד), סדנאות לימי הולדת לילדים ועוד. בנוסף היא מציעה קורס שוקולטייר מקצועי ומקיף.

"שרינה שוקולד" במושב עין ורד

שרינה שוקולד הוקמה לאחר תהליך מחשבתי עמוק מאוד שבסופו של דבר הביא להקמתה ב-2010. המקום הוא בעצם מרכז מבקרים ומרכז לסדנאות. תוכלו לערוך סיורים בחממת עצי הקקאו ולשמוע סיפורים על התהליך שעובר השוקולד מגידולו ועד התוצאה הסופית. ניתן לקנות במקום מארזי שי שונים וכן להשתתף באחת הסדנאות כשהמרכזיות שבהן: סדנת שוקולד לימי הולדת, מסיבת רווקות וימי גיבוש.

"גליתא"

לחוות השוקולד של גליתא שני סניפים, אחד בדגניה ואחד בצובה. הביקור במקום כולל סרט המספר את סיפור השוקולד וסיפור המקום וכן השתתפות בסדנאות שוקולד (לילדים או למבוגרים). במקום קיים בר שוקולד מפנק הכולל קינוחים מיוחדים ומשקאות חמים וקרים. בגליתא תוכלו גם כן לרכוש מגוון מארזי שוקולד למי שמחפש מתנות.

"דה קרינה" בקיבוץ עין זיוון

מפעל השוקולד דה קרינה ממוקם בלב רמת הגולן. הוא הוקם ב-2006 ע"י שוקולטיירים מארגנטינה. במקום תוכלו ליהנות ממרכז מבקרים, חנות בוטיק ובית קפה. מרכז המקרים של המקום מציע סיורים מודרכים ליחידים ולקבוצות, סדנאות שוקולד לילדים, מבוגרים, סדנאות לארגונים וחברות, סדנאות לימי גיבוש, ימי הולדת ועוד. בחנות הבוטיק תוכלו לקנות שוקולד ולהביא אותו כמתנה וכן תמצאו שוקולד גורמה במחירים של חנות המפעל. בבית הקפה תמצאו תפריט המכיל הרבה מאוד שוקולד, כמו שאנחנו אוהבים…

Mokaya בתל אביב

Mokaya בבעלותו של עודד מקסימוב שהחליט לממש את תשוקתו לשוקולד והקים את המקום המופלא הזה ובסדנאות שלו הוא מנסה להעביר את התשוקה הזאת. הסדנאות של עודד מתאימות לימי הולדת, ימי נישואים, מסיבות רווקות, אירועי חברה, ימי כיבוש ועוד. כמו כן תוכלו לרכוש במקום מגוון מארזי מתנה המותאמים אישית לכל אחד לפי בחירתו.