מי לא אוהב בעלי חיים?

גן חיות - אטרקציה סנסציה

סוכות, חנוכה, פסח, חופש גדול – כל כך הרבה חופשים ואתם כבר אובדי עצות ולא יודעים כיצד לבדר את ילדיכם. רגע לפני שאתם מזמינים עוד כרטיס לפסטיגל או לאחת מהצגות הילדים ההמוניות, קראו את המאמר הבא וקחו את הילדים לראות קצת בעלי חיים!

כמעט ואין ילדים שלא אוהבים בעלי חיים – כלבים, חתולים, סוסים, פרות… לכן אם אתם מחפשים פעילות מעט שונה לילדים שלכם, תוכלו לקחת אותם לאחד מהמקומות המוצעים כאן, המציעים סיורים ופעילויות שונות לילדים הכוללות מפגשים עם מגוון בעלי חיים.

הספארי

הספארי ברמת גן חולש על כ- 1,000 דונם של טבע והוא בעצם מרכז זואולוגי המעניק למבקריו סיור בסאוונה, אבל במרכז הארץ. אם לרגע אתם חוששים לחופש של בעלי החיים, נספר לכם שבספארי בעלי החיים נעים בחופשיות, ממש כמו באפריקה. בספארי קיים אוסף בעלי החיים הגדול ביותר במזרח התיכון ונמצאים בו כ-1,200 בעלי חיים מכל העולם. בספארי דואגים לבעלי החיים ומבקשים מהמבקרים לשמור על כללי המקום, לכבד את פרטיותם של בעלי החיים ואת בריאותם. נוסף על כך, בספארי עובדים על השבת בעלי החיים לסביבתם הטבעית. ניתן לערוך מגוון סיורים בספארי, בין אם בשעות הלילה ובין אם בשעות הבוקר, לבתי ספר, גנים, קבוצות של גמלאים ועוד. כמו כן, הספארי מאפשר חגיגת ימי הולדת, אירועים עסקיים וערבי גיבוש מיוחדים ויוצאי דופן.

גן החיות התנ"כי

גן החיות התנ"כי ממוקם באזור ירושלים והוא חולש על שטח של 250 דונם. בגן ניתן לצפות בכ-250 מינים שונים של בעלי חיים המגיעים מרחבי העולם. הגן מטופח מאוד ובו מערכת של בריכות, אגם, מפלים ומשטחי דשא נרחבים. גן החיות קם במטרה להקים אוסף זואולוגי שישמר בעלי חיים נדירים הנמצאים בסכנת הכחדה. כמו כן אתר זה הוא המרכז לחיות התנ"ך והוא מהווה יעד תיירותי אטרקטיבי מאוד, במיוחד לאור העובדה שהוא ממוקם באזור ירושלים. בגן שמים דגש על העלאת המודעות לאיכות הסביבה ואהבה לבעלי החיים. כמו הספארי, גם גן החיות התנ"כי משתתף בפרויקטים שנועדו להשיב את בעלי החיים לטבע. ניתן להגיע לגן באופן עצמאי או בקבוצות.

גן גורו

פארק אוסטרלי ייחודי הנמצא בקיבוץ ניר דוד שבבית שאן המהווה אטרקציה לילדים ולמבוגרים כאחד. הצמחייה ובעלי החיים הגיעו מאוסטרליה. הגן משתרע על פני 16 דונם ומציע מדשאות ומקום לפיקניק. במקום ניתן לראות חיות נדירות כמו קנגורו, דובי קואלה, שועל מעופף, ציפורי לורי ועוד. במקום ישנה חנות מזכרות ממנה ניתן לקנות מזכרות ייחודיות היישר מאוסטרליה. מי שמכיר את האוסטרלים, יודע שקשה מאוד להוציא ממדינתם בעלי חיים. בגן גורו התחייבו להקים את הפארק באיכות הגבוהה ביותר והוא זכה להערכה רבה מהאוסטרלים.

תגובות

תגובות