מיני ישראל

מבט על תל אביב מלמעלה - אטרקציה סנסציה

אוהבים לטייל בארץ ישראל אך אין לכם זמן? בפארק מיני ישראל תוכלו בתוך זמן קצר לטייל ולהכיר את כל הארץ, בקטן…

פארק מיני ישראל נפתח בשנת 2002 ומיקומו, כמה דקות מנמל התעופה בן גוריון, על הדרך בין תל אביב לירושלים, הופך אותו למקום נגיש עבור ישראלים ותיירים רבים. גם העובדה שהוא פתוח 364 ימים בשנה ומציע חניה בשפע וגישה נוחה לנכים תורמת לגדולתו. הוא משתרע על שטח של 60 דונם ומשקיף על נופים עוצרי נשימה.

כל המדינה במקום אחד

בפארק מוצגים כ-385 מודלים מיניאטורים של מבנים ונופים ממדינת ישראל, כאשר העצים המוצגים הם צמחים ארצישראליים או ים תיכוניים וכן דמויות בסצינות המתארות את התרבות וחיי היום היום בארץ. הוא מעוצב כמגן דוד המחולק לשישה אזורים עיקריים: ירושלים, תל אביב, חיפה, דרום הארץ, צפון הארץ, מרכז הארץ ומתחם מודלים כלליים.

הופעות, הפעלות ועוד

אם חשבתם שפארק מיני ישראל נועד רק על מנת להציג את ישראל בקטן, נספר לכם שהפארק הוא גם מקום להופעות וכן מתקיימים בו מגוון פעילויות לילדים, קבוצות ולכל המשפחה. במקום ישנו אמפיתאטרון המכיל 1,500 מקומות ישיבה, בו ניתן ליהנות מהופעות חיות מבית הזאפה. כמו כן, מתקיימות לאורך כל השנה שלל פעילויות לילדים, הצגות, סיורים מודרכים ועוד. גם אירועים עסקיים כגון כנסים, השקות, ימי חברה ועוד ניתן לערוך במקום המחולק למספר מתחמי קונספט מעוצבים.

אירועים וחתונות

למי שמחפש מקום מיוחד לערוך אירוע גדול יותר כמו בר מצווה או חתונה, יכול לעשות זאת על רקע הפארק, באולם האירועים אטורה. אטורה המעוצב בקפידה מתאים לאירועים קטנים וגדולים המשלבים בין הטבע לאורבניות.

תגובות

תגובות