במקום קניונים – שווקים!

שוק תבלינים - אטרקציה סנסציה

לא חייבים לטוס עד ללונדון או ברצלונה בשביל ביקור בשוק טוב!

אחד מהבילויים האהובים על הישראלים זה לעשות שופינג. יותר ויותר קניונים ומרכזי קניות ענקיים נפתחים במדינה אליהם נוהרים ההמונים. אומנם לעשות שופינג זו באמת חוויה, הבעיה היא שהקניונים הפכו למשהו מאוד תעשייתי והמוני. דרך שונה לעשות שופינג היא לבקר בשווקים. כמובן ששם סוג הקניות הוא שונה לגמרי מזה שניתן למצוא בקניונים, אך ללא ספק ביקור בשווקים היא חוויה מרעננת ומיוחדת במינה. ריכזנו עבורכם המלצות לשווקים המובילים בישראל, שלא כדאי לפספס ביקור בהם:

שוק הפשפשים ביפו

שוק הפשפשים ביפו קיים כבר שנים רבות והוא פתוח כל יום, חוץ מיום שבת. כשמו כן הוא – ניתן למצוא בו חפצים עתיקים מכל רחבי העולם מסוגים שונים: רהיטים, חפצי נוי ואפילו בגדים. מבקרים רבים מהארץ ומחו"ל פוקדים אותו מדי יום. בשנים האחרונות השוק הפך למקום בילוי של ממש, כאשר נפתחו באזור מסעדות וברים המושכים אליהם את התיירים שרוצים ליהנות מארוחה טובה או כוס משקה.

שוק הכרמל בתל אביב

שוק הכרמל הוא השוק המפורסם ביותר בתל אביב. גם בו ניתן למצוא מקומות בילוי רבים כגון מסעדות, ברים ובתי קפה. הוא ממוקם ממש במרכז העיר, מה שהופך אותו למוקד עלייה לרגל לתושבים ותיירים רבים. בשוק הכרמל ניתן למצוא כמעט הכל: פירות וירקות, דגים, בשרים, אוכל, בגדים, עבודות יד ועוד ועוד…

שוק לוינסקי

שוק נוסף בתל אביב הידוע כמקום בו נמכרים התבלינים הטובים ביותר. השוק ממוקם לאורך רחוב לוינסקי, בין רחוב העלייה ורחוב הרצל וגם בקרבתו ישנן מסעדות שכדאי להעביר בהן את שעות היום.

שוק שרונה

השוק במתחם שונה שונה מהשווקים האחרים בעיר מעצם היותו שוק מקורה הממוקם מתחת לבנייני מגורים. נוסף על כך הוא החדש ביותר מבין כולם ומעוצב בצורה מודרנית. גם הסחורה הנמכרת בו היא יותר יקרה ומפונפנת משאר השווקים בתל אביב. השוק בשרונה הוא אחד מהמוקדים המרכזיים ביותר במתחם המכיל מסעדות וברים, מרבצי דשא וכן מתקיימות בו הופעות שונות מדי שבוע.

שוק מחנה יהודה

שוק מחנה יהודה הוא אחד מהמקומות האוהבים ביותר על הישראלים בירושלים. הוא הפך לסמל ביחד עם הכותל המערבי ומגדל דוד. הוא הפך לאטרקציה קולינרית שאסור לפספס כשבאים לביקור בעיר. בדומה לשווקים בתל אביב, גם בשוק "מחניודה" קמו ברים ומסעדות והמקום הפך למקום בילוי תוסס, מצליח ואותנטי.

שוק רמלה

שוק זה הוא שמו של השוק שהתקיים בתחילה ברמלה ולוד והפך לשוק נודד ברחבי הארץ. שוק זה הוא אחד מהשווקים היפים והטעימים ביותר בישראל וכדאי מאוד לתת לשם קפיצה.

תגובות

תגובות