היום בו יצאתי לטיול ג'יפים

טיולי ג'יפים - אטרקציה סנסציה

אמיר משתף אותנו ברחשי ליבו בכל הקשור אל טיולי ג'יפים. האם זה נועד לו? האם יצליח להתחבר לחוויה או שהיא אינה בשבילו?

הם אני היחידי שלא אוהב אספלט? איך שהוא נשפך על האדמה ומיישר את הקרקע להתאים לגלגלים הרכים של הרכבים שביומיום עושים את אותו המסלול לעבודה, הביתה, לחברים, אולי לאיזה בילוי בעיר…

בואו נגיד שהנסיעה על הכביש אף פעם לא ריגשה אותי במיוחד.

לפעמים בדרך לעבודה כשאני רואה יציאה לדרך עפר אני מדמיין בראשי איך אני דוהר באיזה באיזה ג'יפ פתוח, מרגיש את הטבע, הצמיגים נצמדים לקרקע כמו רגליים יחפות ואני מרגיש את הגוונים המשתנים של הדרך הפתוחה.

בגלל זה אני כל כך אוהב ג׳יפים, תמיד רציתי ג׳יפ… לא ידעתי באמת למה, חשבתי שאולי זה רצון פנימי להיות קצת יותר מגניב…

מכניסים את הג'י בג'יפ…

אבל אז הגיע היום שזה קרה… כל החבר'ה שלי החליטו שמארגנים טיול ג'יפים! טיול ג'יפים? אמרתי, אבל לאף אחד מאיתנו אין ג'יפ אחד! (שלא לדבר על ג'יפים)…

החברה אמרו שלא צריך לדאוג ושהם ארגנו לנו טיול ג'יפים דרך "אטרקציה סנסציה" שמארגנת טיולי ג'יפים לקבוצות ושלא צריך לדאוג לכלום, רק לבוא!

אז התארגנו לטיול ג׳יפים… יומיים של שטח וטבע! כמה שתארתי לעצמי שזה יהיה כיף, לא יכולתי באמת להבין כמה תנאי המעבדה שהתרגלנו אליהם לא תואמים לטבע האמיתי שלנו… לבחוץ, לאדמה.

פתאום למדתי שלארץ שלנו פנים אחרות לגמרי, זווית חדשה שלא תיארתי לעצמי כמה היא מיוחדת… מצאתי את עצמי חוצה נחלים מלאי מים, יורד מדרונות לתוך וואדי אינסופי, צופה בלהקות של חזירי בר וצבאים  (חשבתי שחיות הבר הכי אקזוטיות שאכיר בארץ הם מקקים ויתושים).

כמה מים?! כמה השמיים נראים גדולים כשמביטים בהם מפסגה של הר, כמה מהפנט זה להסתכל על אש שמכלה את העצים במדורה (בטיול ג'יפים שלנו דאגו לנו להכל, מדורה בלילה, ארוחת ערב בשטח ועוד ועוד).

בוקר של יום חדש

איזה כייף להתעורר בבוקר בחוץ כששיירה של ג׳יפים מחכים לקחת אותנו למקומות שאי אפשר להגיע אליהם ברכב רגיל…

לא ידעתי שטיול ג׳יפים יוכל כל כך לחבר אותי לטבע, לחברים שלי, למשפחה שלי… פתאום כשיורדים מהכביש הסואן אל דרכי העפר, שם מעבר קיים עולם שכל כך טוב להכיר.

אטרקציה בג'יפ? רק אם/עם סנסציה

אם טיול ג'יפים יכול לעניין אתכם, לכו עם חברה מקצועית שתדאג לכל מה שאתם צריכים, כולל נהגים מיומנים כך תוכלו רק ליהנות… לכו עם ההמלצות של אטרקציה סנסציה

אמיר

תגובות

תגובות