צימרים במירון חוויה לכל המשפחה

צימרים במירון - אטרקציה סנסציה

כל אחד מאתנו רוצה לשנות אווירה מידי פעם, לנשום אוויר אחר, לראות נוף אחר ובקיצור – להתאוורר. יש אנשים שאצלם החופשה חייבת להיות בבית מלון יוקרתי שיעניק להם חופש ושחרור ברמה גבוהה במיוחד. יש אנשים לעומת זאת שלא מסוגלים להרשות לעצמם את התענוג של שהייה בבית מלון והם בוחרים חופשה בצימר. ארצנו מציעה הרבה מאוד חדרי אירוח בכל אזור בארץ, כך שתושבי המרכז יכולים להתאוורר בצפון ותושבי הצפון יכולים להדרים לכיוון המרכז או הדרום, וכך יכול כל אחד למצוא את האפשרות לנפוש במחירים סבירים.

צימרים במירון – למי זה מתאים?

כל הישראלים וגם בכל העולם יודעים שהצפון זהו המקום האולטימטיבי לבילוי או חופשה. הצפון הישראלי מלא ירוק, עם פריחה מדהימה וססגונית, יש הרבה צמחיה וגם הרבה מים, ואוויר הפסגות שאותו אפשר לנשום רק בצפון מושך אליו בכל שנה המוני תיירים מהארץ ומהעולם.

אנחנו רואים שאזור מירון הוא אחד מהאזורים המבוקשים ביותר ובייחוד כאשר מדובר בציבור הדתי או החרדי. למה? במירון קבור רבי שמעון בר יוחאי וכידוע, הרבה ישועות והרבה ניסים ונפלאות קרו לאנשים שבאו להשתטח על קברו ולבקש בקשות. הרבה עקרות נפקדו, חולים התרפאו והכול מכוח קדושתו וצדקותו של רבי שמעון בר יוחאי. לכן, גם כאשר מדובר בחופשה, הרי שההזדמנות לבחור בחופשה במקום כל כך רוחני גורם לכך שמשפחות רבות בוחרות דווקא את החופשה באותם צימרים במירון.

מה מציעים צימרים במירון למשפחה הנופשת?                  

המשפחה שמגיעה לנפוש בצימר במירון נהנית מצימרים מרווחים ומפנקים הכוללים חדרי שינה מזמינים, עם מצעים נאים וריחניים, מגבות רכות ונעימות ואווירה של חופש ורגיעה. בצימרים למשפחות יש בדרך כלל גם את החצר הצמודה עם פרגולה שמאפשרת לבלות בחוץ גם כאשר חם או לחילופין גשום. מלבד זאת יש את הנדנדות בחצר, יש את המרחב האינסופי, בין גינות ועצים בתוך הטבע המשכר, ויש כמובן את ציון הרשב"י שפעמים רבות זו הסיבה שהמשפחה מגיעה למקום. אם זה כדי להתפלל במקום הקדוש ואם זה כדי לערוך את התגלחת הראשונה לבן השלוש. בנוסף, המחירים לצימרים במקום זה סבירים מאוד ומתאימים מאוד למשפחה שרוצה לצאת לחופשה בלי לפשוט את הרגל.

תגובות

תגובות