טיול לחרמון – אטרקציה חורפית במיוחד

הר החרמון - אטרקציה סנסציה

החורף כבר ממש כאן ולכן החלטנו לתת לכם הפעם המלצה לאטרקציה חורפית שכולם יאהבו – טיול לחרמון

בימי החורף הגשומים לא תמיד יש לנו חשק לצאת מהבית ולטייל. גם כשמגיע סוף השבוע אנו מעדיפים להישאר מתחת לפוך עם כוס תה חם. אתר החרמון הוא אחד מהאתרים שכדאי לבקר בהם דווקא בעונה קרה זו. יתרה מכך, כדאי מאוד לקום מוקדם בבוקר כדי להספיק להגיע וליהנות מהאתר לפני שייסגר. החרמון מהווה את הנקודה הצפונית ביותר בישראל (2,224 מטר, כאשר שיא הפסגה שלו נמצא בסוריה בגובה של 2,814 מטר מעל פני הים). הוא נחשב לאתר הסקי הפופולרי במדינה המציע גם בקיץ סיורים אל הפסגה הכוללים סיפורים והפעלות. כדאי מאוד להתעדכן לגבי הימים והשעות בהן האתר פתוח למבקרים ויש בו שלג, וכן לעקוב אחר הדיווחים לגבי אכלוס המקום, כאשר ישנם מקרים בהם המקום נסגר עקב מספר רב מדי של מבקרים.

הבילוי המועדף בעונה הקרה

אתר החרמון נחשב לאחד ממקומות הבילוי המועדפים על הישראלים בעונת החורף וזאת בשל העובדה שכמות השלג היורדת אצלנו מעטה מאוד ובחרמון אפשר למצוא, בימים מסוימים, כמויות גבוהות במיוחד של שלג. אומנם אתר זה פתוח כמעט לאורך כל השנה, אל האטרקציה העיקרית בו היא כמובן הגלישה בשלג.

טיול לכל המשפחה

אם אתם מחפשים פעילות לכל המשפחה, אתר החרמון הוא המקום האידיאלי בשבילכם. המקום מציע שלל פעילויות בשלג המתאימות לילדים קטנים וכן למקצועני גלישה של ממש. תוכלו ליהנות מגלישה באמצעות מזחלות שלג ומזחלות אקסטרים, מנסיעה ברכבל המשקיף על כל האתר וכן ממגוון רחב של מסלולי גלישה לכל הרמות. האתר מציע 455 קילומטר של מסלולי גלישה ולכן כל אחד יוכל למצוא את המסלול המתאים לו ביותר. כמו כן, באתר תוכלו להשכיר ולרכוש ציוד מתאים לגלישה, כך שאין לכם מה לדאוג ולקנות מראש.

רוצים להיות מקצוענים?

במקום הוקם בית ספר לגלישה המציע שיעורי סקי וסנובורד לפרטיים ולקבוצות בכל הרמות ובכל הגילאים. בחלק מהמקרים לא יהיה צורך שתביאו אתכם את הציוד, אך כדאי לברר לפני. הדרך להיות גולשים מקצוענים עוד ארוכה, אבל עם התמדה ובעיקר רצון ללמוד ואהבה לשלג, הכל אפשרי!

תגובות

תגובות